بایگانی نوشته‌ها


سوالات متداول

سوالات متداول

سوالات خود را جستجو کنید تا پاسخ آن را بیابید، معمولاً سوالات متداول را در قسمتی درج می کنند تا بازدیدکنندگان با دید بازتری نسبت به خرید اقدام نمایند، اگر سوال شما در لیست سوالات نیست خوشحال می شویم تا آن را در قسمت نظرات بلاگ یا در پنل کاربری خودتان بخش پشتیبانی ارسال نمایید تا پاسخ آن را سریعاً برایتان آماده نماییم.

کارت اعتباری خرید

کارت اعتباری خرید در واقع یک کد تخفیف 100درصدی است که با استفاده از  آن می‌توانید از فروشگاه های آنلاین به راحتی و بدون نیاز به پرداخت نقدی  خرید کنید. راهنمای استفاده از کارت‌ اعتباری...

چشم انداز

چشم انداز

شرکت تعاونی آینده داران مبین پاسارگاد (تامپکو) یک شرکت تخصصی در حوزه فرآورده های نفتی بوده که ماموریت خود را ارزش آفرینی برای کلیه ذی نفعان و ارتقاء ارزش بلند مدت دارایی سهامداران از طریق اداره زیر مجموعه ها در حوزه تخصصی صنعت نفت از طریق ایجاد، مالک شدن و اداره شرکت های دارای پتانسیل قوی در خلق ارزش در حوزه خرید، فروش، صادرات، واردات مواد اولیه و فرآورده های نفتی مربوط به موضوع فعالیت شرکت و بهره گیری از کلیه امکانات و توانمندی های خود به منظور سرآمدکردن شرکت ها در بخشهای مرتبط می داند.

ارزانیتو در راستای ایجاد رفاه در خانواده های ایرانی، با راه اندازی فروش اقساطی به صورت اعطای اعتبار، فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است و در این راه نیز با انرژی و توان مضاعف ادامه خواهد داد.

اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...